Ich úvod ( druhá pod-stránka: O nás) z web stránky... citované: Ak máte záujem stráviť príjemné chvíle v tradičnej slovenskej zemianskej kúrii, celkom isto navštívte náš Penzión Martinov dvor. Penzión Martinov dvor sa nachádza necelé 3 km od centra Žiliny pred vstupom do obce Teplička nad Váhom, na trase do známej turistickej oblasti rázovitej Terchovej s vyhľadávanou Vrátnou dolinou s pokračovaním na Oravu a neďaleké Roháče. Z penziónu sú ľahko dostupné známe lyžiarské a turistické strediská Vrátnej, Veľkej Rače, Martinských holí, ako aj viceré lokálne lyžiarské strediská (Stránik, Považský Chlmec, Višňové). Rovnako vyhľadávanými miestami sú neďaleké kúpele Rajecké Teplice so svojimi termálnymi bazénmi a letnými kúpaliskami, neďaleký stredoveký hrad Strečno, ako aj ďalšie historické zaujímavosti a skvosti mesta Žiliny. 

WEB: (hlavný) www.martinovdvor.sk

SUB DOMÉNA: Penzion, presmerované z hlavnej domény.

DIZAJN: OK.. Dizajn web stránky je na 100%, ale funkčnosť daných pod-stránok je 0%... skôr -0%.

Ideme tieto skutočnosti preverovať... nakoľko ich cenník "asi (vlastný názor redaktora, bez doterajšieho overenia)" nezodpovedá štandardu Slovenskej republiky... (asi podľa Dubaja, iba názor redakcie, nič osobné, tento názor je ako prvý dojem podľa zistení z web stránky)....

V dnešnej dobe ako je situácia COVID-19, by si chcel každý slovak alebo aspoň občan slovenskej republiky (nezávisle od národnosti) odpočinúť na území SR. Preto sme si vydrali teraz túto destináciu a web stránku na testovanie a oddych pre Slovákov a slovenských Maďarov a Poliakov atď. 

Prehodnotíme web stránku bod po bode... ideme na to:

  1. Úvod - Prvé čo ma zarazí názov v prehliadači "Úvod"  a favicon Joomla... asi 1,6 (ako úvodná stránka je OK). Prepáčte ale vidím to iba ja lebo som programátor. Toto neberte ako chybu.
  2. O nás - Nemám výhrady je to OK. (iba stále favicon)
  3. Akcie - V tejto sekcií sa ponúkajú služby, ktoré sú dosť dobre podporované info linkami (ktoré nie sú obmedzené časovo) a emailom. 100% klobúk dole... Test tel. číslo: Gabriléla 0905 235 391 (čas: 19:38) - zlatá slečna/pani, všetko krásne vysvetlila a bola na 100% ochotná .... ALE PÁN z 0905 616 839 (čas: 19:33) jemne povedané podľa hlasu je ..... asi majiteľ a neochotný. Keď som sa predstavil (ako aj pred tým slečne/pani), že som z portálu Video.vikea.eu. (môj názor: boli aj škaredé slová). Všetky tieto kontakty nájdete tu a verejne. POZOR: radšej volajte slečne / pani Gabike na tel: 0905 235 391, ochotná a zlatá....

 

 

Pokračujeme neskôr po zistení skutočnosti fyzicky.... inkognito.... Foto a iné budú zabezpečené....

Pripravil a spracoval: Edo. Schválil: Attila Fazekaš

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť